KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023123
nr 1202 3123
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Oljemålning, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. "Kartago". Signerad. Olja på duk, 65x54 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:36:15
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén